Никтон-сервис: блоки питания
Ніктон-С > Про нас
На главную Написать письмо Карта сайта
  Головна Продукція Послуги Прайс Документація Контакти Про нас  
Про нас

Наші публікації:

Торгова марка Ніктон-С належить підприємству ТОВ СКБ ТеплоТехніка, що спеціалізується в галузі розробки та виготовлення радіоелектронного обладнання.
Підприємство було утворено у квітні 1998 року групою спеціалістів-однодумців. Ядро (основу) фірми складає команда висококваліфікованих інженерів та менеджерів, мають унікальний досвід створення різних блоків живлення. Основний склад працює разом із кінця 80-х. Сьогодні компанія налічує понад 20 співробітників і велику кількість Партнерів у різних регіонах України.
Підприємство є багатопрофільним, але пріоритетним напрямом нашої діяльності є ІМПУЛЬСНІ ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ та ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ.
Ми займаємось:
  • розробкою та серійним виробництвом безперебійних блоків живлення;
  • розробкою та серійним виробництвом універсальних джерел живлення;
  • розробкою та серійним виробництвом спеціалізованих джерел живлення;
  • розробкою, дослідним та серійним виробництвом різних імпульсних перетворювачів енергії за індивідуальними замовленням;
  • розробкою та виготовленням моточних виробів для перетворювачів енергії.
Всі блоки живлення, що розробляються і випускаються, мають розширений діапазон вхідної напруги (типово 150-250В), захист від короткого замикання у навантаженні та захист по перегріву. Схемотехнічне та конструктивне виконання блоків живлення дозволяє використовувати їх при побудові складніших систем живлення, використовуючи готові блоки або схемні рішення як складові цієї системи.
Відмінною рисою всіх блоків є використання якісної сучасної елементної бази та застосування високочастотного способу перетворення енергії, що дозволяє створювати компактні блоки з високими технічними характеристиками.
На підприємстві працює колектив кваліфікованих фахівців, здатних у стислі терміни реалізувати ідеї Замовника. Професіоналізм, серйозне ставлення до роботи невід'ємні риси кожного нашого співробітника.
Всі вироби, що випускаються нами, піддаються вихідному контролю та проходять термопрогін під навантаженням, що дозволяє гарантувати споживачам високу якість та надійність нашої продукції.
Вихідний контроль та термопрогін блоків здійснюється на стендовому обладнанні, що імітує роботу блоку в реальних умовах (ступінчаста зміна вхідної напруги 150В-220В-250В та струму навантаження 0%-50%-100%-150%.
Підприємство забезпечує гарантійну та післягарантійну підтримку. Наші спеціалісти проконсультують Вас з питань побудови та виготовлення різних систем електроживлення та дадуть відповідь на питання, що виникли у Вас. Придбати нашу продукцію ви можете як безпосередньо в нашому офісі, так і за допомогою різних служб доставки (Нова пошта, Укрпошта та інші).
Клієнти можуть розраховувати на індивідуальний підхід, оперативну обробку замовлень, кваліфіковану технічну та інформаційну підтримку.
Існує система знижок для дилерів та при оптових постачаннях.
За детальною інформацією звертайтесь до нас (див. розділ Контакти).

Будемо раді бачити Вас серед наших Замовників.

З переліком випуску продукції та її короткими характеристиками Ви можете ознайомитись на сторінках розділу Продукція. Докладніша технічна інформація представлена у форматі PDF на сторінках розділу Документація, тому вам може знадобитися програма Adobe Acrobat Reader. Ціни на вироби представлені в розділі Прайс. Більш детальна інформація щодо виготовлення замовних виробів представлена у розділі Послуги.

Вакансії | Про нас | Продукція | Послуги | Прайс | Документація | Контакти